#laser tag arenos pramoga

Apie Q-ZAR LASER TAG pramogą

Q-ZAR LASER TAG - vienas iš labiausiai jaudinančių grupinių žaidimų pasaulyje ir labiausiai technologiškai pažengusių. Šį lazerių žaidimą žaidžia milijonai skirtingo amžiaus žmonių visame pasaulyje. Emociniu turiniu LASER TAG panašus į dažasvydį, tačiau nuo dažasvydžio skiriasi tuo, kad yra visiškai saugus žaidėjams. Vietoje šratų, šaudoma ginklais su lazeriniais spinduliais.

LASER TAG vienodai įdomus suaugusiems ir vaikams, vyrams ir moterims -kaip rodo praktika, nuotykius ir pašaudyti mėgsta kiekvienas.

Žaidėjai suskirstomi į dvi komandas, kurios dėvi skiringų spalvų liemenes. Jos susikuria sau žaidimo planą, strategiją ir įžengia į "kovos lauką". Žaidimui skirta patalpa yra pilna dūmų, bei apšviesta ultravioletine šviesa, žaidimo aikštelėje yra padarytas labirintas (užtvaros), už kurių žaidėjai gali pasislėpti.
Q-zar įranga susideda iš:

GINKLAS: Ginklas, vadinamas "Blasteriu" šaudo lazeriniais spinduliais. Spinduliai, yra matomi tamsoje degant ultravioletiniam apšvietimui, esant dūmų užsklandai. Ant "blasterio" matoma visą informaciją apie žaidimą, jame yra įtaisytas garsiakalbis, kuris duoda žaidėjui įvairius nurodymus.

LIEMENĖ: Yra dvi liemenių spalvos, kad būtų galima atskirti komandos narius nuo priešininkų. Jos švyti UV šviesoje. Jos tinka įvairaus sudėjimo žmonėms. Priekinėje ir galinėje liemenės dalyje yra įtaisyti sensoriai, į kuriuos turi pataikyti priešininkai. Kai pataiko į liemenę, ji vibruoja, taip informuodama, kad į Jus pataikė priešininkas ir taip pelnė taškus savo komandai.

Priešininkų vietos, į kurias pataikius užskaitomas taiklus šūvis:

  • į lazerio šautuvą;

  • į priekinę liemenes pusę;

  • į galinę liemenes pusę.

Populiariausio Q-zar žaidimo scenarijus: žaidžia dvi komandos, raudonųjų ir žaliųjų. Kiekvienos komandos narys apsiginklavęs visa reikiama žaidimo įranga. Abi komandos turi savo pagrindinius centrus, kuriuos turi ginti nuo priešininkų. Žaidimo tikslas surinkti kuo daugiau taškų savo komandai. Daugiausiai taškų galima pelnyti įsiveržus į priešo teritoriją ir pataikius į jų pagrindinį centrą du kartus, tačiau besiveržiant į priešo teritoriją galima taip pat ir padėti pelnyti taškus priešininkų komandai, nes kiekvieną kartą kai pataikoma į kitos komandos dalyvį taškai renkami taip pat.
Jei į žaidėją pataikoma įvyksta keli dalykai: visa apranga (liemenė) pradeda vibruoti ir garsu signalizuoti žaidėjui, kad į jį buvo pataikyta. Tuomet žaidėjas į kurį buvo pataikyta turi vieną sekundę šūviui (vadinamu refleksiniu šūviu). Po refleksinio šūvio seka šešios sekundės bausmės. Pirmas tris sekundes įranga informuoja "Apsaugos skydas aktyvuotas" (Defense Shield, Active Active), šiuo periodu žaidėjas negali taikytis ir šaudyti, bei negali būti pats pašautas. Likusias tris sekundes įranga informuoja, kad žaidėjas pavojuje "Warning, Warning", tai reiškia, kad žaidėjas gali būti pašautas bet kuriuo metu, tačiau pats jis negali šaudyti. Jei vis dėlto žaidėjas iššauna per paskutiniąsias tris sekundes tuomet visas procesas vėl kartojasi, įskaitant ir vieną sekundę refleksiniam šūviui. Kadangi Q-zar iš kitų žaidimų išsiskiria ypatingai greitu žaidimo tempu ir įtemptomis varžybomis, tai geriau iškęsti tas šešetą sekundžių po to, kai Jus pašauna ir nenuspausti gaiduko, nes kitaip vėl reikės laukti tas itin ilgas šešias sekundes.